Henkilökunta

Sanna Pennanen
sanna.pennanen@naantalinkuntokeskus.com

Fysioterapeutti AMK, Lymfaterapeutti, Työfysioterapeutti,
Neurologinen fysioterapia, bobath
McKenzie-terapia
Kinesioteippaus
Allasterapia
Akupunktio
Yrittäjän ammattitutkinto,
Yritysjohtamisen EAT

Riitta Salminen
02 435 1485

Fysioterapeutti, Työfysioterapeutti
Akupunktio
Tuki-ja liikuntaelinfysioterapia

Annu Virtanen
02 435 1485
annu@naantalinkuntokeskus.com

Fysioterapeutti AMK, Lymfaterapeutti
Tuki- ja liikuntaelinfysioterapia
Neurologinen fysioterapia
Kinesioteippaus
Allasterapia

Katariina Myllyoja
02 435 1485
katariina@naantalinkuntokeskus.com

Fysioterapeutti AMK
Tuki-ja liikuntaelinfysioterapia


 

Soile Niemi
02 435 1485
soile@naantalinkuntokeskus.com

Fysioterapeutti
Neurologinen fysioterapia
Kipukuntoutus
Psykofyysinen fysioterapia
Kinesioteippaus
Allasterapia

Sirpa Sipilä
02 435 1485
sirpa@naantalinkuntokeskus.com

Sosionomi AMK
Kotipalvelu
Omaishoidon vapaat
Veteraanien tuettu kotikuntoutus

Olavi Pennanen
044 973 1155
olavi@naantalinkuntokeskus.com

Sairaanhoitaja AMK
Tuotemyynti
Ensiapukoulutukset






 

Heidi Leino
02 435 1485
heidi.leino@hotmail.com

Fysioterapeutti AMK
OMT-Fysioterapeutti
Tuki-ja liikuntaelinfysioterapia